BANO Oljebubbelbad, Alpina örter (250 ml)

Efter jobbiga dagar på jobbet

166 kr 175 kr -5%

(664 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: Alpina örter

I lager

Leverans senast tisdag, 06. oktober om du beställer senast tisdag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 890 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Skonsam hudvård med rena oljor
  • För avkoppling och vård
  • Inspirerar

Ofta köpt tillsammans med Kneipp Hälsobad Muskelavslappning, 100 ml

BANO Oljebubbelbad, Alpina örter (250 ml) 166 kr (664 kr / l)
Kneipp Hälsobad Muskelavslappning, 100 ml 54 kr (540 kr / l)
Totalpris: 220 kr
Beskrivning

Banos oljebad har fantastiska egenskaper och tillför vård och aromatiska doftupplevelser till ditt badrum.

  • Höblomma
  • Melissa
  • Alpina örter
  • Grannål
  • Bergtall

Användning:
Rekommenderad badtemperatur är mellan 36-38°C, i ca 15 minuter.

Artikelnr.: XFA-BA-23002
Innehåll: 250 ml
EAN: 9002081101110
Tillverkarnr.: 23002
Varumärken: BANO
Doseringsform: Vätska, Olja
Produkttyper: Duschning & badning
Hudtyp: Normal hud, För alla hudtyper
För vem?: Särskilt för kvinnor, Särskilt för män
Ingredienser (INCI)

Aqua, Mipa-Lauryl Sulfate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-20, Cocamide Dea, Parfum, Chloroacetamide, Sodium Benzoate, Ppg-2-Methyl-Ether, CI 19410, CI 14720, CI 28440, CI 75810, Citronellal, Cumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Cinnamal

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för BANO Skumbad med Olja

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder