Multipower Shaker med Sip, 0,70 l

Inget läckage under transport

43 kr 48 kr -10%

(61 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 0,70 l

Bara 6 styck kvar på lager

Leverans senast tisdag, 13. oktober om du beställer senast måndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 890 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Med silgaller
  • Inga klumpar
  • Klarar diskmaskin

Ofta köpt tillsammans med Multipower Vegan Protein Shake, Choklad (420 g)

Multipower Shaker med Sip, 0,70 l 43 kr (61 kr / l)
Multipower Vegan Protein Shake, Choklad (420 g) 189 kr (450 kr / kg)
Totalpris: 232 kr
Beskrivning

Shakern från Multipower garanterar säker transport och en klumpfri drickupplevelse tack vare det integrerade siktgallret. I framtiden har du alltid din favoritshake redo, även när du är på språng. Shakes blandas extremt snabbt och när du har druckit upp allt, kan du helt enkelt ställa shakern i diskmaskinen.

Artikelnr.: AB-60003
Innehåll: 0,70 l
EAN: 4006643097328
Tillverkarnr.: 60003
Varumärken: Multipower
Produkttyper: Shaker
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Altantic Brands GmbH, Gutenbergring 60, 22848, Norderstedt, Tyskland, info@multipower.de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Multipower Shaker med Sip

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder