Squeezy - praktiska energigeler för uthållighetssporter

Flexibla portionsförpackningar och påfyllningssystem för enkel hantering

Filtrera och sortera

Pris Allergener - Fri från Egenskaper
Filter

Squeezy: 18 artiklar

Squeezy 100% Pure Cherry

Squeezy 100% Pure Cherry, 10 à 30 ml (300 ml)

  • Med växtbaserade polyfenoler
  • Praktiskt format för att ta med
  • Koncentrat av Montmorency-körsbär
248 kr (827 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Energy Gel Box 12 á 33 g

Squeezy Energy Gel Box 12 á 33 g, Basformula (396 g)

  • Med natrium & kalium
  • Utan artificiella färgämnen
  • Flera olika smaker
248 kr (626 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Liquid Dispenser

Squeezy Liquid Dispenser

  • Med praktisk måttskala
  • Kan användas flera gånger
  • Särskild förslutning för flytande sportnäring
120 kr

Leverans till 12. oktober

Squeezy Energy Gel Refiller

Squeezy Energy Gel Refiller, Basformula (500 ml)

  • Laktosfri
  • Lättsmält
  • Praktisk påfyllningsförpackning för dispenser
199 kr (398 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 á 33 g

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 á 33 g, Cola + koffein (396 g)

  • Innehåller koffein
  • Fri från fruktos
  • Passar bra under träning
248 kr (626 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Endurance Electrolytes Citron

Squeezy Endurance Electrolytes Citron, 20 Brustabletter

  • Praktisk form
  • Fri från artificiella sötningsmedel
  • Snabb & enkel att använda
88 kr (1 100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Salt Tabs

Squeezy Salt Tabs, 41 g

  • Med natrium & kalium
  • För vegetarisk kost
  • Överdrag med neutral smak
155 kr (3 780 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Energy Drink

Squeezy Energy Drink, Apelsin (650 g)

  • Med natrium & kalium
  • Vegansk & glutenfri sammansättning
  • Snabb att blanda med vatten
199 kr (306 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Liquid Energy Box 12 á 60 ml

Squeezy Liquid Energy Box 12 á 60 ml, Vattenmelon (720 ml)

  • Kan tas utan vatten
  • Innehåller natrium & kalium
  • Utan artificiella sötningsmedel
312 kr (433 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Energy Balls

Squeezy Energy Balls, Dadel/jordmandel (50 g)

  • Vegansk sammansättning
  • Med natrium & kalium
  • Passar bra under träning
28 kr (560 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 á 60 ml

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 á 60 ml, Citron + koffein (720 ml)

  • Innehåller koffein
  • Med natrium & kalium
  • Behöver inte tas tillsammans med vatten
312 kr (433 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 á 67 g

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 á 67 g, Citron (804 g)

  • Högt innehåll av fruktos
  • Enkel att använda
  • Passar utmärkt under träning
369 kr (459 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Liquid Energy Refiller

Squeezy Liquid Energy Refiller, Hallon (1.000 ml)

  • Gluten- & laktosfri
  • Praktisk påfyllningsförpackning
  • Med viktiga mineralämnen
277 kr (277 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller, Citron (500 ml)

  • Med natrium & kalium
  • Hög andel fruktos
  • Praktisk påfyllningsförpackning
221 kr (442 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller, Cola + koffein (500 ml)

  • För träning & tävling
  • Vegansk sammansättning med koffein
  • I praktisk påfyllningsflaska
199 kr (398 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Squeezy Energy Bar Körsbär + Koffein

Squeezy Energy Bar Körsbär + Koffein, 12 bars à 50 g (600 g)

  • Växtbaserad sammansättning
  • Med koffein från guarana
  • Blandning av havregryn & krispiga bitar
288 kr (480 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller, Citron + koffein (1.000 ml)

  • Flytande sammansättning som inte behöver tas tillsammans med vatten
  • Praktisk flaska för påfyllning
  • Komplex blandning av kolhydrater
277 kr (277 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Squeezy Energy Dispenser

Squeezy Energy Dispenser

  • Med tydlig måttskala
  • Med 2 ventilkorkar
  • Återanvändbar
120 kr

Leverans till 16. oktober

Squeezy erbjuder kolhydratbaserade formler i både klassisk gel- och flytande form. Båda formaten kan användas direkt från påsen eller via praktiska påfyllningsbehållare under träning. Alla produkter tillverkas i Tyskland enligt strikta kvalitetsstandarder.