Olika dipper, pålägg och pastor

Låt dem inspireras av ett brett utbud av olika dip, pålägg och pastor för ayurvedisk men också medveten matlagning.

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Näringsformer Allergener - Fri från Egenskaper
Filter

Dips, pålägg & pastor: 7 artiklar

Govinda Tigernötskräm Ekologisk

Govinda Tigernötskräm Ekologisk, 250 g

  • För hela familjen
  • Utan tillsatt socker
59 kr 66 kr (236 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Cosmoveda Tamarindpasta - Ekologisk

Cosmoveda Tamarindpasta -​ Ekologisk, 250 g

  • Med grillad fisk, kött & fjäderfä
  • Med den söta/sura smaken
99 kr 110 kr (396 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Cosmoveda Chyavanprash (Amlamus) Ekologisk

Cosmoveda Chyavanprash (Amlamus) Ekologisk, 230 g

  • Har alla 6 smaker
  • Särskild blandning av örter
  • Traditionellt tillverkad
234 kr 260 kr (1 017 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Govinda Mangopuré 100% Ekologisk Frukt

Govinda Mangopuré 100% Ekologisk Frukt, 210 ml

  • Alfonso Mango
  • Varsamt bearbetad
  • Innehåller naturligt socker
39 kr 44 kr (186 kr / l)

Leverans till 13. oktober

Govinda Mangopuré Naturlig Ekologisk

Govinda Mangopuré Naturlig Ekologisk, 975 ml

  • Alfonso Mango
  • Varsamt bearbetad
  • Innehåller naturligt socker
148 kr 165 kr (152 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Cosmoveda Currypasta - Ekologisk

Cosmoveda Currypasta -​ Ekologisk, Mild currypasta (175 g)

  • Västindiska kryddpastor
  • För asiatiska & lokala rätter
39 kr 44 kr (223 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Amla Natur Chyavanprash

Amla Natur Chyavanprash, 450 g

  • Ursprungligt ayurvediskt recept
  • Anpassat för alla 3 doshor
  • Av högkvalitativa ingredienser
301 kr 335 kr (669 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig