Kaffe och kaffealternativ

Filtrera och sortera

Pris Highlights Varumärken Allergener - Fri från Egenskaper
Filter

Kaffe: 11 artiklar

Purasana Latte Ekologisk

Purasana Latte Ekologisk, Matcha-​Moringa (120 g)

  • Optimalt kaffealternativ
  • Baserat på superfoods
  • Sockerfri
112 kr (933 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bambu® Instant Frukt- och Spannmålskaffe, Eko

A.Vogel Bambu® Instant Frukt-​ och Spannmålskaffe, Eko, 200 g refillförpackning

  • 100 % EKO & vegansk
  • Naturligt koffeinfri
  • Mild & rostad arom
112 kr (560 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

OATLY Havredryck Cappuccino Organic, Eko

OATLY Havredryck Cappuccino Organic, Eko, 235 ml

  • Veganskt recept
  • Perfekt att ta med sig
  • Kan avnjutas både kallt & varmt
25 kr (106 kr / l)

Leverans till 12. oktober

OATLY Havredryck Moccaccino Organic, Eko

OATLY Havredryck Moccaccino Organic, Eko, 235 ml

  • Perfekt att ta med sig
  • Kan avnjutas både kall & varm
  • Söt och aromatisk smak
25 kr (106 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Dr. Wunder Hepy Kaffe Ekologiskt

Dr. Wunder Hepy Kaffe Ekologiskt, 250 g

  • Grönt kaffe av hög kvalitet
  • Utan färgämnen och konserveringsmedel
  • Innehåller koffein
131 kr (524 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Terra Elements Grönt Kaffepulver Ekologiskt

Terra Elements Grönt Kaffepulver Ekologiskt, 200 g

  • Mångsidig användning
  • 100% Arabica
  • Frystorkad
132 kr (660 kr / kg)

Leverans till 12. oktober