Bars med lite socker

Filtrera och sortera

Pris Highlights Varumärken Träningsmål Näringsformer Allergener - Fri från Egenskaper
Filter

Low Sugar: 16 artiklar

Multipower 53% Protein Boost

Multipower 53% Protein Boost, Coconut (50 g)

  • Utmärkt för dieter
  • Låg sockerhalt
  • Olika smaker
33 kr (660 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Multipower Protein Layer

Multipower Protein Layer, Caramel Peanut Crunch (50 g)

  • Lågt kalorivärde
  • Låg sockerhalt
  • Utan kollagen
30 kr 32 kr (600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Powerbar Protein+ Low Sugar Bar

Powerbar Protein+ Low Sugar Bar, Vanilla (35 g)

  • 10 g protein per bar
  • Endast upp till 1,6 g socker per 35 g bar
  • För efter sport & däremellan
18 kr (514 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Powerbar 52% Protein Plus Bar

Powerbar 52% Protein Plus Bar, Cookies & Cream (50 g)

  • Låg sockerhalt
  • Fri från aspartam
  • Specialerbjudande från 20 st á 50 g
31 kr 33 kr (620 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

WEIDER 40% proteinbars

WEIDER 40% proteinbars, Jordnöt & karamell (50 g)

  • Low Carb
  • Koffeinfri
  • Lågt sockerinnehåll
20 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

ironMaxx Zenith 50 High Protein Bar

ironMaxx Zenith 50 High Protein Bar, Brownie Choklad Crisp (45 g)

  • 50% protein
  • Lågt sockerinnehåll
  • Olika smaker
23 kr (511 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Sponser® Sport Food Crunchy Protein Bar

Sponser® Sport Food Crunchy Protein Bar, Chocolate-​Banana (55 g)

  • Med kostfibrer
  • Utan konserveringsmedel
  • Praktiskt för att vara på språng
33 kr (600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

nu3 Fit Vegan Protein Bar

nu3 Fit Vegan Protein Bar, Cinnamon choc crisp (50 g)

  • Tillverkad av ärtor, solrosor & ris
  • Innehåller mindre än 2 g socker
  • Läckra skapelser
24 kr 29 kr (480 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

nu3 Fit Protein Bar

nu3 Fit Protein Bar, Salted Caramel (55 g)

  • 90 % mindre socker
  • Utan sukralos & aspartam
  • Med minst 32% protein
25 kr 31 kr (455 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Sponser® Sport Food Protein Low Carb Bar

Sponser® Sport Food Protein Low Carb Bar, Choco Brownie (50 g)

  • Perfekt som mellanmål i vardagen
  • Med 14 g protein
  • Mindre socker - 1,6 g
33 kr (660 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, Hallon Yoghurt (35 g)

  • Protein mellanmål
  • Sockerfattigt
  • Praktiskt för på språng
18 kr (514 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dymatize ELITE LAYER BAR

Dymatize ELITE LAYER BAR, Vit choklad, vanilj & karamell (60 g)

  • Delikata smaker
  • Minskat kolhydrat- och sockerinnehåll
  • Perfekt mellan mellanmål
27 kr (450 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Medex Proteinbar - Skogsfrukter

Medex Proteinbar -​ Skogsfrukter, 45 g

  • Chokladkaka med lite socker
  • Med 30% proteininnehåll
  • Perfekt för att vara på språng
27 kr (600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Best Body Nutrition PROTEIN CRUNCH BAR Chocolate Crisp

Best Body Nutrition PROTEIN CRUNCH BAR Chocolate Crisp, 36 g

  • Innehåller 11g protein
  • Tillverkad av ingredienser med låg sockerhalt
  • Läcker chokladsmak
23 kr (639 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Best Body Nutrition PROTEIN CRUNCH BAR Banana Chocolate

Best Body Nutrition PROTEIN CRUNCH BAR Banana Chocolate, 36 g

  • Med överdrag av mjölkchoklad
  • Högkvalitativ proteinkälla
  • Recept med lågt socker
23 kr (639 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Best Body Nutrition PROTEIN CRUNCH BAR Caramel Cream

Best Body Nutrition PROTEIN CRUNCH BAR Caramel Cream, 36 g

  • Täckt i mjölkchoklad
  • Recept med lågt socker
  • Luftig & krispig
23 kr (639 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig