Shakes för idrottare

Oavsett vilken shake du väljer - här hittar du rätt!

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Material Kapacitet Egenskaper
Filter

Shaker: 1 - 30 av 33 artiklar

Blue Farm Bio Pure Oat Base

Blue Farm Bio Pure Oat Base, 300 g

  • Oemotståndlig konsistens
  • För upp till 3 liter havredryck
  • Fri från tillsatser
89 kr 99 kr (297 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Blue Farm Bio Barista Oat Base

Blue Farm Bio Barista Oat Base, 300 g

  • 100 % växtbaserad & glutenfri
  • Utan tillsatt socker*
  • Utan onödiga tillsatser
89 kr 99 kr (297 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml, Pebble Grey

  • Med BlenderBall-vispen
  • Inte bara för att skaka, utan också en super dryckesflaska
  • Lätt att tillsätta ingredienser tack vare flaskan med bred hals
217 kr 242 kr

Leverans till 21. oktober

Blue Farm Bio Chai Oat Latte

Blue Farm Bio Chai Oat Latte, 300 g

  • Med kanel, ingefära & kardemumma
  • Koffeinfri
  • Fri från tillsatser
164 kr 183 kr (547 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml, Aqua Topt Flow

  • Med BlenderBall vispen
  • Lätt att tillsätta ingredienser tack vare flaskan med bred hals
  • Med sportslinga för att vara på språng
178 kr 198 kr

Leverans till 21. oktober

More Nutrition Premium Shaker Red

More Nutrition Premium Shaker Red

  • Tyst mixning utan klumpar
  • Högkvalitativ & robust plast
  • Ergonomisk design med bärögla
139 kr 155 kr

Leverans till 13. oktober

Vetain Shaker I Rostfritt Stål - 700 Ml

Vetain Shaker I Rostfritt Stål -​ 700 Ml, Mint

  • Finns i flera färger
  • Tål diskmaskin
  • Inklusive kula i rostfritt stål
183 kr 204 kr

Leverans till 13. oktober

Dymatize Shaker Svart

Dymatize Dymatize Shaker Svart

  • Fri från BPA och DEHP
  • Diskmaskinsäker
  • 500 ml kapacitet
97 kr 108 kr

Leverans till 13. oktober

Blue Farm Bio Matcha Oat Latte

Blue Farm Bio Matcha Oat Latte, 300 g

  • Ekologisk matcha av hög kvalitet
  • Smaksatt med medicinsk svamp från Lion's Mane
  • Utan tillsatser
164 kr 183 kr (547 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Blue Farm Bio Kakao Oat Base

Blue Farm Bio Kakao Oat Base, 300 g

  • Med rättvisemärkt kakao
  • Reducerad sockerhalt
  • Sötad med socker från kokosnötsblommor
142 kr 158 kr (473 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Vetain Bio Shaker - 700 Ml

Vetain Bio Shaker -​ 700 Ml

  • Inklusive kula i rostfritt stål
  • Bioplast & växtfibrer
  • Tål diskmaskin & är hållbar
108 kr 121 kr

Leverans till 13. oktober

Blue Farm Bio Vanille Oat Base

Blue Farm Bio Vanille Oat Base, 300 g

  • Inget tillsatt socker
  • Naturlig krämighet
  • 100 % vegetabiliskt
142 kr 158 kr (473 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

BlenderBottle Classic Full Color 400 ml

BlenderBottle Classic Full Color 400 ml, Black

  • Med BlenderBall-vispen.
  • Lätt att tillsätta ingredienser tack vare flaskan med bred hals
  • Präglade milliliter- och ounce-märkningar
108 kr 121 kr

Leverans till 13. oktober

BlenderBottle Mantra™ Glass

BlenderBottle Mantra™ Glass, Spruce Green (600 ml)

  • BlenderBall® ingår
  • Skruvkork
  • Inget läckage av vätskor
327 kr 364 kr (545 kr / l)

Leverans till 13. oktober

Best Body Nutrition Protein-shaker

Best Body Nutrition Protein-​shaker, Svart

  • Med skruvlock
  • Med speciell sipinlägg
  • Kapacitet: 700 ml
81 kr 91 kr

Leverans till 13. oktober

Blue Farm Glasflaska

Blue Farm Glasflaska

  • För snabb blandning
  • Inkl. doseringssked
  • Idealisk för kontoret, sport & co.
201 kr 224 kr

Leverans till 13. oktober

BlenderBottle Pro32 Full Colour 940 ml

BlenderBottle Pro32 Full Colour 940 ml, Plum

  • Med BlenderBall
  • Inte bara för att skaka, utan också en super dryckesflaska
  • Med praktisk sportlocka
183 kr 204 kr

Leverans till 13. oktober

Mammut Protein Shaker

Mammut Protein Shaker

  • Perfekt för alla blandade drycker
  • 700 ml kapacitet
  • Med sipinlägg
81 kr 90 kr

Leverans till 13. oktober

Best Body Nutrition Shaker i rostfritt stål

Best Body Nutrition Shaker i rostfritt stål, Matt vit

  • Medföljande sil
  • Lätt att rengöra
  • Tydligt identifierbar skala
151 kr 168 kr

Leverans till 13. oktober

Mammut Shaker i rostfritt stål

Mammut Shaker i rostfritt stål, Matt svart

  • Sil medföljer
  • Lätt att rengöra
  • Tydligt identifierbar skala
151 kr 168 kr

Leverans till 13. oktober

Multipower Shaker med Sip

Multipower Shaker med Sip, 0,70 l

  • Med silgaller
  • Inga klumpar
  • Klarar diskmaskin
43 kr 48 kr (61 kr / l)

Leverans till 13. oktober

SATURO® Saturo Shaker

SATURO® Saturo Shaker

  • Krämig och klumpfri blandning
  • Med sip och dricköppning
  • Lätt att rengöra i plast
54 kr 61 kr

Leverans till 13. oktober

Powerbar Mix Shaker

Powerbar Mix Shaker, Svart (700 ml)

  • Kapacitet 700ml
  • Tidlös design
  • Läckagesäker
54 kr 60 kr (77 kr / l)

Leverans till 13. oktober

BlenderBottle Pro45 - 1300 ml

BlenderBottle Pro45 -​ 1300 ml, White

  • Med BlenderBall
  • Enkel tillsättning av ingredienser genom flaskan med bred hals
  • Präglade milliliter- och ounce-märkningar
205 kr 228 kr

Leverans till 21. oktober

BlenderBottle Sport Mixer Fashion Line 590 ml

BlenderBottle Sport Mixer Fashion Line 590 ml, Pebble

  • Med BlenderBall-vispet
  • Lätt att tillsätta ingredienser tack vare flaskan med bred hals
  • Inte bara för att skaka, utan också en super dryckesflaska
162 kr 181 kr

Leverans till 21. oktober

All Stars Shaker

All Stars Shaker

  • Kapacitet: 600ml
  • Fri från BPA
  • Kan diskas i diskmaskin
64 kr 72 kr

Leverans till 13. oktober

BlenderBottle Radian Thermo Rostfritt Stål 770 ml

BlenderBottle Radian Thermo Rostfritt Stål 770 ml, copper

  • Med flexibel & avtagbar bärslinga
  • Håller sig kall i upp till 24 timmar
  • Dricksöppning med skruvlock
378 kr 421 kr

Leverans till 21. oktober

BlenderBottle Marvel® - Radian™ Thermo Edelstahl

BlenderBottle Marvel® -​ Radian™ Thermo Edelstahl, Spider Man (770 ml)

  • Extra stor öppning
  • Tillverkad av rostfritt stål
  • 100% tät
405 kr 450 kr (526 kr / l)

Leverans till 21. oktober

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml, Pink

  • Med BlenderBall-vispet
  • Lätt att tillsätta ingredienser tack vare flaskan med bred hals
  • Präglade milliliter- och ounce-märkningar
124 kr 138 kr

För närvarande inte tillgänglig

BlenderBottle Pro Series 710ml

BlenderBottle Pro Series 710ml, Red (710 ml)

  • Tillverkad av högkvalitativ plast
  • Med en bred bärögla
  • 100% läckagesäker
168 kr 187 kr (237 kr / l)

Leverans till 21. oktober