STYX Örtträdgård Schampo för Normalt Hår, 200 ml

Vårdande och väldoftande örtextrakt

115 kr

(575 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 200 ml

Bara 6 styck kvar på lager

Leverans senast fredag, 09. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 890 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Extrakt av nässlor och humle
  • Naturliga ingredienser
  • Inga djurförsök

Ofta köpt tillsammans med STYX Laventeli-sitruuna-suihkugeeli, 200 ml

STYX Örtträdgård Schampo för Normalt Hår, 200 ml 115 kr (575 kr / l)
STYX Laventeli-sitruuna-suihkugeeli, 200 ml 112 kr (560 kr / l)
Totalpris: 227 kr
Beskrivning

Brännässla och humle är de viktigaste beståndsdelarna. Schampot kan användas på normalt hår utan problem. Naturliga ingredienser rengör håret utan problem. Schampot på 30 ml är verkligen perfekt för alla necessärer tack vare sin storlek.

  • Inte testad på djur.
Artikelnr.: XEC-STX-400
Innehåll: 200 ml
EAN: 9004432004002
Tillverkarnr.: 400
Varumärken: STYX
Produkttyper: Hårvård
Hårtyp: För alla hårtyper
För vem?: Särskilt för kvinnor, Särskilt för män
Ingredienser (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Maris Sal, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Trideceth-9, Glycerin, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Benzyl Alcohol, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Linalool, Limonene, Sodium Hydroxyde

Örtträdgård
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Österrike, office@styx.at

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för STYX Örtträdgård Schampo för Normalt Hår

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder