Proteinbars för på språng

Filtrera och sortera

Pris Highlights Varumärken Allergener - Fri från Egenskaper Typ av protein
Filter

Proteinbars: 1 - 30 av 86 artiklar

ironMaxx Protein 30 Bar

ironMaxx Protein 30 Bar, Choklad (35 g)

  • Olika variationer
  • Sensationellt utsökt smak
  • Varje bar har 5 värdefulla vitaminer
9 kr 11 kr (257 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Powerbar 30% Protein Plus bar

Powerbar 30% Protein Plus bar, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

  • Rik på högkvalitativt protein
  • Mycket god smak
  • Specialerbjudande från 15 st. 55 g
24 kr 27 kr (436 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

All Stars Snackbar Proteinbars

All Stars Snackbar Proteinbars, Strawberry (35 g)

  • Crunchy chokladöverdrag
  • Delikat fyllning med proteininnehåll
  • Utan aspartam
12 kr 14 kr (343 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Powerbar Protein+ Low Sugar Bar

Powerbar Protein+ Low Sugar Bar, Vanilla (35 g)

  • 10 g protein per bar
  • Endast upp till 1,6 g socker per 35 g bar
  • För efter sport & däremellan
16 kr 18 kr (457 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Vetain Crispy Vegansk Proteinbar - 12-pack

Vetain Crispy Vegansk Proteinbar -​ 12-​pack, Brownie (12 Barer)

  • 100 % växtbaserade ingredienser
  • Minst 12 g protein per bar
  • 100 % återvinningsbar förpackning
332 kr 369 kr (503 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, White Hazelnut (48 g)

  • Med krispiga bitar
  • Fritt från tillsatt socker
  • Perfekt mellanmål att ta med sig
23 kr 26 kr (479 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Multipower Veganskt Lager

Multipower Veganskt Lager, Peanutbutter (55 g)

  • Med 3 vegetabiliska proteinkällor
  • 24 % protein per bar
  • Endast 1 % socker
28 kr 32 kr (509 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Multipower 53% Protein Boost

Multipower 53% Protein Boost, Coconut (50 g)

  • Utmärkt för dieter
  • Låg sockerhalt
  • Olika smaker
29 kr 33 kr (580 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Multipower Protein Delight Bar

Multipower Protein Delight Bar, Vanilla Cashew Caramel (35 g)

  • Läcker variation av olika bars
  • Värdefull proteinkälla
  • Perfekt som mellanmål
22 kr 25 kr (629 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

ironMaxx Vegan 30 Riegel

ironMaxx Vegan 30 Riegel, Chocolate (35 g)

  • 26% protein per bar
  • Fri från palmolja
  • Rent växtbaserad
9 kr 11 kr (257 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Multipower Protein Layer

Multipower Protein Layer, Cookies and Cream (50 g)

  • Lågt kalorivärde
  • Låg sockerhalt
  • Utan kollagen
28 kr 32 kr (560 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

WEIDER 32% Proteinbar

WEIDER 32% Proteinbar, Kokosnöt (60 g)

  • Koffeinfri
  • Lågt gluten
  • 19g protein per bar
20 kr 23 kr (333 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

WEIDER 40% proteinbars

WEIDER 40% proteinbars, Jordnöt & karamell (50 g)

  • Low Carb
  • Koffeinfri
  • Lågt sockerinnehåll
18 kr 20 kr (360 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Powerbar Natural Protein

Powerbar Natural Protein, Salty Peanut Crunch (40 g)

  • Perfekt mellanmål mellan måltiderna
  • Veganska ingredienser
  • Växtprotein
18 kr 20 kr (450 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Best Body Nutrition Protein Block

Best Body Nutrition Protein Block, Yoghurt-​citron (90 g)

  • 1 bar på 90 g
  • Proteininnehåll upp till 54%
  • Minskat kolhydratinnehåll
39 kr 44 kr (433 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Sponser® Sport Food Crunchy Protein Bar

Sponser® Sport Food Crunchy Protein Bar, Chocolate-​Banana (55 g)

  • Med kostfibrer
  • Utan konserveringsmedel
  • Praktiskt för att vara på språng
29 kr 33 kr (527 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Schalk Mühle Hampanöt Proteinbar, Eko

Schalk Mühle Hampanöt Proteinbar, Eko, 35 g

  • Med österrikiskt hampaprotein
  • 100 % ekologiska ingredienser
  • Utan tillsatt socker
28 kr 32 kr (800 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Powerbar 52% Protein Plus Bar

Powerbar 52% Protein Plus Bar, Chocolate Nuts (50 g)

  • Låg sockerhalt
  • Fri från aspartam
  • Specialerbjudande från 20 st á 50 g
29 kr 33 kr (580 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Vilgain Double Trouble Proteinbar

Vilgain Double Trouble Proteinbar, Blåbärscheesecake (55 g)

  • Två lager med krämig fyllning
  • Över 15 g mjölkprotein per bar
  • Utan artificiella tillsatser
24 kr 27 kr (436 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Sponser® Sport Food Protein Low Carb Bar

Sponser® Sport Food Protein Low Carb Bar, Choco Brownie (50 g)

  • Perfekt som mellanmål i vardagen
  • Med 14 g protein
  • Mindre socker - 1,6 g
29 kr 33 kr (580 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

All Stars Hy-Pro Bar, Banana Bread

All Stars Hy-​Pro Bar, Banana Bread, Banana Bread (100 g)

  • Endast 12g socker
  • 50% reducerat socker
  • 30 g högkvalitativt protein
35 kr 39 kr (350 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Vilgain Proteinkaka

Vilgain Proteinkaka, Jordnötssmör med Chokladbitar (80 g)

  • Cirka 20 g högkvalitativt mjölkprotein
  • Glutenfri tack vare växtbaserade fibrer
  • Extra mjuk & saftig konsistens
27 kr 31 kr (338 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Vilgain Växtprotein Mini-Kakor, Eko

Vilgain Växtprotein Mini-​Kakor, Eko, Kokos (50 g)

  • 22 % växtbaserat ärtprotein
  • Helt glutenfri & vegansk
  • Ingredienser från ren ekologisk odling
23 kr 26 kr (460 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Powerbar Protein Plus Fibre

Powerbar Protein Plus Fibre, Hallon Yoghurt (35 g)

  • Protein mellanmål
  • Sockerfattigt
  • Praktiskt för på språng
16 kr 18 kr (457 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Snickers® Proteinbars

Snickers® Proteinbars, 47 g

  • Nougat & kola
  • Rostade jordnötter
  • Delikat mjölkchoklad
22 kr 25 kr (468 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

nu3 Vegan Protein 3K Bar

nu3 Vegan Protein 3K Bar, 65 g

  • Högkvalitativt protein
  • Speciellt choklad
  • Inget tillsatt socker och sukralos
20 kr 25 kr (308 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Multipower Power Pack "the real original"

Multipower Power Pack "the real original", Classic Dark (1 Bar)

  • Ny med originalrecept
  • Hög halt av protein och kolhydrater
  • Perfekt som ett mellanmål efter träning
22 kr 25 kr (629 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dymatize ELITE LAYER BAR

Dymatize ELITE LAYER BAR, Vit choklad, vanilj & karamell (60 g)

  • Delikata smaker
  • Minskat kolhydrat- och sockerinnehåll
  • Perfekt mellan mellanmål
24 kr 27 kr (400 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Vilgain Trouble Proteinbar

Vilgain Trouble Proteinbar, Kokos med Mjölkchoklad (55 g)

  • Med 29 % proteinhalt
  • Fri från artificiella aromer
  • Hög fiberhalt
24 kr 27 kr (436 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

ESN Designer Protein Bar, Hazelnut Nougat

ESN Designer Protein Bar, Hazelnut Nougat, 45 g

  • 14 g högkvalitativt protein per bar
  • Utan tillsatt socker
  • Med ett fint överdrag av mjölkchoklad
26 kr 29 kr (578 kr / kg)

Leverans till 13. oktober